poniedziałek, 24 lutego 2014

krokusy ;)

dziś kontynuacja klimatu wiosennego ;) chyba już na dobre pożegnaliśmy się z zimą, bo u mnie zakwitły już krokusy ;)


a u Was już wiosna? czy dalej zimowo?

niedziela, 23 lutego 2014

wiosennie... ;)

mimo iż jest luty, za oknem wiosna... więc i ja stworzyłam coś wiosennego... (to dopiero początek ;D)

na początek hiacynty.. jak Wam się podobają?
ja uciekam na spacerek...;)

czwartek, 20 lutego 2014

Koszyczek ;)

niby ferie i czasu powinnam mieć dużo... ale on tak szybko leci, że nadal m go brakuje... ;/ ciągle coś tworzę, ale są to głównie prace już wiosenno-wielkanocne.. na chwile obecną czekają na dokończenie ;) więc dziś, co już skończone, lecz też musiało swoje na dokończenie odczekać ; )niedziela, 16 lutego 2014

mega projekt ;)

mega projekt zakończony ;D stoi już w pokoju i cieszy oko domowników ;) pewnie zastanawiacie się co to jest.. a proszę, już pokazuję...

a tutaj już na miejscu docelowym...
stelaż pomógł mi wykonać brat... było trochę plecenia, ale dla efektu warto ;D
jak Wam się podoba?


wtorek, 11 lutego 2014

100!

czekałam z tym postem, aż przyjdzie przesyłka od Pani Anny Krućko. po cichu myślę, że jest to nie tylko nagroda za komentarz pod postem u Pani Ani, której serdecznie gratuluję za osiągnięcie 1 000 000 wyświetleń!, ale jest to także taka nagroda właśnie za 100 postów na blogu... również ja także tak to odbieram. dlatego czekałam z tym postem, aby właśnie w 100 poście pokazać Wam prezent jaki wysłała mi nasza Mistrzyni..
oto nagroda:
 skład nagrody widzicie na zdjęciu (na zdjęciu nie ma figurki )
jestem dumna, że rzeczy od Pani Ani, trafiły właśnie do mnie ! jestem zauroczona bransoletką i kolczykami... *.* a przydasie inspirują mnie do działania...(och, jak dobrze że zaraz ferie i będę miała więcej czasu) dziękuję bardzo za nagrodę, wszystko bardzo mi się podoba. ;)

a na dziś przygotowałam także dla Was anioła, wykonanego według wspominanej już dzisiaj Ani Krućko kurs na blogu http://aniainspiruje.blogspot.com/długi post dzisiaj wyszedł.... oj długi... ale to 100, wiec wybaczcie ;)

poniedziałek, 3 lutego 2014

18+

dziś post, który miał być w piątek... ale jestem troszkę zaganiana i nie dałam rady.. jest dzisiaj ;D jak to mówią, lepiej późno niż wcale.
a więc 31 Pan B. miał urodziny... osiągnął wiek dorosły... impreza 18-nastkowa była  troszkę wcześniej.. jak to na mnie przystało wykombinowałam na prezent coś sama.. a że chłopak, że lat 18 właśnie ma to gorset sam z siebie wyszedł... do tego napój % do środka i prezent gotowy... mam nadzieję, że Solenizantowi się podoba ;)I jeszcze raz dla Jubilata: Sto lat sto lat... wszystkiego co najlepsze... ;**uciekam.. właśnie duży projekt się robi... dlatego tak mało tu jestem... już niedługo efekt na blogu ;)