czwartek, 31 października 2013

piórka...

dziś, tak jak w tytule będą piórka. piórka jako choinka... mi podobają się bardzo. mają taki urok... ozdobione są tylko delikatnie koralikami. złotymi lub srebnymi. w kolorze zielonym lub białym.


wtorek, 29 października 2013

Bałwan...

mimo, że śniegu jeszcze nie ma (mam nadzieję, że szybko nie spadnie ;p) u mnie powstał już bałwan. bałwan z papierowej wikliny. ma ok. 30 cm wysokości...
i jak Wam się podoba mój bałwan?

sobota, 26 października 2013

3 XXL

dziś na szybko... 3 bo sztuk trzy... XXL bo w rozmiarze mega... czyli bombki do kompletu z choinki z poprzedniego posta... jak Wam się podobają?


Dziękuję, że do mnie zaglądacie, komentujecie... to dodaje mi motywacji do dalszej pracy ;)

środa, 23 października 2013

W rozmiarze XXL ...


Ostatnio Agnieszka poprosiła mnie o pomoc w wykonaniu wystroju do saloniku prasowego na zbliżające się święta. Dziś pokaże Wam choinkę, która ma ok. 120 cm wysokości. Całość jest wykonana z gazet, ponieważ takie było zamówienie. Aby dodać jej uroku i świątecznego wystroju Aga poprzyklejala kawałki płyt CD. Jak Wam się podoba?


niedziela, 20 października 2013

no to już chyba pora na...

ozdoby świąteczne. na Waszych blogach ozdoby świąteczne pojawiły się już dawno... u mnie tylko wspominałam, że działam w tym temacie... efektów do tej pory na blogu nie było... no właśnie... teraz już są... oto one. dzwoneczki... dziś na srebno
sobota, 19 października 2013

coś na skarby miłości...

witam Was bardzo serdecznie... i przepraszam bardzo za moją tak długą nie obecność... postaram się to zmienić i bywać tu częściej... Was moje drogie, podglądam regularnie, jednak na swojego bloga brakuje mi czasu.... ostatnie tygodnie były pracowite...cały czas tworzę... powstało kilka nowych prac, głównie świątecznych, choć nie tylko. czekają na dokończenie... mam nadzieję, że efekt końcowy Wam się spodoba ;)
a dziś koszyczek w kształcie serduszka, z pokrywką. całość czarno-biała, tylko róża bordowa... na znak, że w miłości mimo wielu trudności pojawia się jakaś barwa ;) oto on:


jak Wam się podoba?

i na końcu, choć myślę sobie teraz, że powinnam na początku, chciałabym Was zaprosić do galerii wózeczków. galerię zorganizowała wspaniała Ania Krućko ;)
zapraszam Was do podziwiania pięknych wózeczków wspaniałych rękodzielników ;)