niedziela, 26 maja 2013

kula z kwiatów.. ;)

dawno mnie tu nie było... ładna pogoda za oknem, więc nawet chęci na internet nie mam. zaglądam na wasze blogi, choć nie zawsze pozostawiam ślad po sobie. mam teraz zamiar być tu częściej (zbliża się koniec roku, więc mniej obowiązków związanych ze szkołą, więcej czasu wolnego) i wprowadzić zmiany ;D ale o tym innym razem... a dziś... zdecydowanie RÓŻ! kula z kwiatów... róże w odcieniach różu i ecri na białym stojaku... ja jestem zadowolona z efektu. pierwszy raz robiłam taki stojak i nie do końca wiedziałam co i jak, ale wyszło stabilnie i myślę że wygląda też ok. kula zrobiona z małych różyczek metodą cukierkową więc pracy było sporo... zostawiam Was ze zdjęciami...do zobaczenia wkrótce... a teraz lecę kończyć kolejne prace...

PS. z okazji dzisiejszego święta wszystkim mamom spełnienia marzeń!

środa, 8 maja 2013

Kielich komunijny

w niedziele miałam zaszczyt uczestniczyć w I Komunii Świętej. z tej okazji przygotowałam Kielich. Zainspirowałam się troszkę Waszymi pracami, jednak mój troszkę się różni. Ozdobiłam go serwetką, jest to moja pierwsza próba dekupażu na nierównej powierzchni i mówiąc nieskromnie jestem z niej dumna ;)
środa, 1 maja 2013

bukiet róż...

oj dawno mnie tu nie było... ale na Wasze blogi zaglądam regularnie, choć nie zawsze pozostawiam po sobie ślad... obiecuję, że postaram się być regularnie tutaj i regularnie odwiedzać Wasze twórcze zakątki. dziś pokażę Wam wazon z papierowej wikliny, a w nim bukiet róż. pierwszy raz robiłam różyczki tą techniką. myślę, że nie wyszły najgorzej... a Wam jak się podobają?